Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 січня 01:14
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 января 2020, 12:18

Віталій Бунечко оглянув масштабний проєкт – інноваційний парк «Вимірювач»

Голова ОДА Віталій Бунечко 15 січня оглянув масштабний проєкт на майбутнє – інноваційний парк «Вимірювач». Це перспективний проєкт для інвесторів на території області, який може стати широким простором для розвитку бізнесу у сфері високих технологій та креативних індустрій, найбільшим майданчиком в регіоні для культурно-мистецьких заходів та платформою для розвитку та просування українських приладобудівників на зовнішні ринки.

«Розвиток інноваційного потенціалу – це не тільки шлях динамічного розвитку та успіху, а й засіб забезпечення конкурентоспроможності у сучасному світі», – відзначає Віталій Бунечко.

Майбутній інноваційний парк планується на базі ПАТ «Електровимірювач».

За словами голови ОДА, керівництво та команда «Електровимірювача» є тим прикладом, які не побоялись жодних труднощів та вирішили втілити у життя грандіозний проєкт – створення інноваційного парку «Вимірювач» на базі закинутих площ підприємства.

За словами одного з керівників підприємства Андрія Чибуровського, процес передбачає трансформацію приладобудівного підприємства в середовище розвитку наступних проєктів:

лабораторія освітнього обладнання;
незалежне конструкторського бюро;
платформа для розвитку регіональних освітніх проектів;
найбільший в регіоні майданчик для культурно-мистецьких заходів тощо.
Наразі вже виготовлена документація для реконструкції першої та другої черги.

«Проєкт молодої команди було включено до програми “Магніти України”, започаткованої Премєр-міністром України Олексієм Гончаруком. Програма передбачає пошук успішних українських стартапів, які зможуть залучити інвесторів і стати центрами інновацій», – зазначає Віталій Бунечко.

Довідково. Мета інноваційного парку «Вимірювач» – трансформація приладобудівного підприємства в середовище розвитку ініціатив та проєктів.
Погода, Новости, загрузка...