Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 23 лютого 00:42
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 января 2020, 09:37

Відбулося фінальне засідання робочої групи з підготовки Плану доброчесності Житомирської міської ОТГ

16 січня у прес-центрі Житомирської міської ради відбулося фінальне засідання робочої групи з підготовки Плану доброчесності Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 року. Службовці міськради обговорили конкретні заходи щодо мінімізації корупційних ризиків у публічних закупівлях, управлінні нерухомим комунальним майном, земельній політиці та архітектурно-будівельному контролі.

Окрім того, члени робочої групи визначили відповідальних осіб за виконання заходів, строк їх виконання, ресурси, які необхідні для впровадження заходів та очікувані результати.

Найближчим часом План доброчесності буде обговорено депутатським корпусом Житомирської міської ради та представлено громадськості.

Нагадаємо, що План доброчесності Житомирської міської об’єднаної територіальної громади був розроблений на основі Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків в діяльності Житомирської міської ради, який проводився експертами Програма розвитку ООН в Україні у рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Житомирською міською радою і Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні.
Погода, Новости, загрузка...