Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 17 листопада 19:13
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 июня 2011, 19:41

У Житомирі понад 6 десятків літаків демонстрували фігури вищого пілотажу

«Я також мав честь літати на літаку «Як-52» у цьому аеропорту. Атракціон «американські гірки»
Понад 6 десятків літаків було задіяно для демонстрації фігур вищого пілотажу на п’ятому всеукраїнському авіазльоті, що проходив на житомирському аеродромі Смоківка. Приурочений до відзначення ювілею 8 армійського корпусу, зліт об’єднав усіх тих, хто закоханий у небо. «Враження від польоту дійсно незабутні», - відзначив житомирський міський голова Володимир Дебой:

«Я також мав честь літати на літаку «Як-52» у цьому аеропорту. Атракціон «американські гірки» відпочиває»

Житомиряни першими поєднали парашутний та авіаспорт. Адже на базі громадської організації „Купол” відкрито парашутну школу і відтепер на вихідних у Житомирі кожен бажаючий зможе політати або стрибнути з парашутом. А житомирський аеродром і надалі буде місцем зустрічі провідних спортсменів-парашутистів, льотчиків і тих, хто звик до активного відпочинку, каже керівник клубу «АВІАТИК» Леонід Крігер:

«Київська повітряна зона перенасичена, наша відкрита і аеродром розташований зручно, авіасмуга має можливість приймати літаки до 5 тонн. Це якраз та вага, коли літають не професійні пілоти, а пілоти-аматори»

Дзеркало Полісся
Погода, Новости, загрузка...