Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 листопада 07:30
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 ноября 2011, 09:44

Для машинобудівних підприємств Житомирщини збільшать випуск кваліфікованих робітників

ішенням ради відповідним управлінням облдержадміністрації рекомендовано підготувати пропозиції щодо обсягів та напрямів
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в Житомирській ОДА, про це йшлося на засіданні регіональної тристоронньої соціально-економічної ради при голові Житомирської облдержадміністрації.

Рішенням ради відповідним управлінням облдержадміністрації рекомендовано підготувати пропозиції щодо обсягів та напрямів державного замовлення на підготовку кваліфікованих робітників у професіонально-технічних навчальних закладах області.

Враховуючи потребу області у робітниках даного профілю, було прийнято рішення створити у 2012 році на базі професійно-технічного училища №4 м. Бердичева та ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес» навчально-виробничі комплекси. Для заохочення молоді започаткувати цільові стипендії для учнів професіонально-технічних навчальних закладах області з подальшим працевлаштуванням на підприємствах.
За матеріалами: Рупор Житомира
Погода, Новости, загрузка...