Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 08 липня 17:49
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеємНа Житомирщині запрацювала двадцята поліцейська станціяВіталій Бунечко взяв участь у представленні нового керівника ГУНП у Житомирській областіВиїзний брифінг Ірини Микичак щодо подальшого впровадження медичної реформи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 ноября 2011, 09:44

Для машинобудівних підприємств Житомирщини збільшать випуск кваліфікованих робітників

ішенням ради відповідним управлінням облдержадміністрації рекомендовано підготувати пропозиції щодо обсягів та напрямів
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в Житомирській ОДА, про це йшлося на засіданні регіональної тристоронньої соціально-економічної ради при голові Житомирської облдержадміністрації.

Рішенням ради відповідним управлінням облдержадміністрації рекомендовано підготувати пропозиції щодо обсягів та напрямів державного замовлення на підготовку кваліфікованих робітників у професіонально-технічних навчальних закладах області.

Враховуючи потребу області у робітниках даного профілю, було прийнято рішення створити у 2012 році на базі професійно-технічного училища №4 м. Бердичева та ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес» навчально-виробничі комплекси. Для заохочення молоді започаткувати цільові стипендії для учнів професіонально-технічних навчальних закладах області з подальшим працевлаштуванням на підприємствах.
За матеріалами: Рупор Житомира
Погода, Новости, загрузка...