Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 29 березня 02:24
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 февраля 2020, 10:15

На Житомирщині заплановано відкриття понад трьох десятків поліцейських станцій

6 лютого в Головному управлінні Нацполіції в області поліцейські превенції підвели підсумки своєї роботи у 2019 та визначилися з пріоритетами на 2020. Так, актуальними будуть питання підготовки дільничних офіцерів громад та старту роботи нових поліцейських станцій.

Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй подякував присутнім на нараді керівникам підрозділів превенції Управління превентивної діяльності та відділів і відділень поліції за стабільну і відповідальну роботи у 2019:

- Минулий рік поставив чимало викликів перед вами. Це і численні масові заходи, це і дві виборчі кампанії й інші події. Можу впевнено сказати, що поліцейські Житомирщини з ними впорались на належному рівні. І поліція превенції області є серед лідерів у рейтингу аналогічних підрозділів по державі. Спасибі за службу. Так тримати і в 2020.

Також очільник поліції відзначив, що ефективна робота правоохоронців не можлива без постійної взаємодії з місцевими громадами і вручив директору Житомирського регіонального офісу розвитку місцевого самоврядування Василю Невмержицькому Подяку ГУНП за плідну співпрацю на засадах партнерства.

- Створення безпечного простору є обов’язковою умовою для успішного розвитку наших громад, то цьому питанню ми приділяємо першочергову увагу. На території області уже створено 16 поліцейських станцій і триває реалізація кількох проектів із відкриття центрів безпеки, - сказав Василь Невмержицький. – На черзі старт роботи дільничних офіцерів громад.

Детальніше на цьому проекті «Поліцейський офіцер громади» зупинився заступник начальника ГУНП Артем Лисогор, який розповів про його запровадження як пілотного у 2020 у м. Житомирі, а також про уже досягнуті напрацювання за принципом «Community Policing». Також повідомив про запланове відкриття ще 31 поліцейської станції на території області.

Під час підведення підсумків роботи у 2019 за сумлінну службу та високий професіоналізм відзначили кращих дільничних, ювенальних інспекторів, поліцейських груп реагування та конвойних підрозділів.

Серед завдань на наступний рік – забезпечення оперативного та якісного реагування на кожне звернення громадян, викорінення проявів корупції у повсякденній діяльності та реалізація уже названих вище проектів.
Погода, Новости, загрузка...