Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 29 березня 21:31
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 февраля 2020, 10:22

Відбулося обговорення питань профілактики отруєння бджіл

8 лютого на базі факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету відбулась IV всеукраїнська науково-практична конференція на тему : «Профілактика отруєнь бджіл та успішний розвиток бджолиних сімей у весняний період», організована завідувачем кафедри мікробіології ЖНАЕУ Галатюком О.Є. для членів ГО «Клуб професійних пасічників Житомирщини».

До участі у заході у якості доповідачів були запрошені представники Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області : перший заступник начальника Ігор Волківський та начальник відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фітосанітарної безпеки – Володимир Кіндрась .


У ході конференції доповідачами було висвітлено ряд актуальних питань щодо захисту бджіл від отруєнь пестицидами.

Так, було наведено ряд ветеринарно-санітарних вимог,обов’язкових для виконання з боку пасічників (отримання ветеринарно-санітарного паспорта на пасіку, її обстеження, реєстрація в органах місцевого самоврядування та в окремих випадках реєстрація як оператора ринку). Представниками Держпродспоживслужби було надано ряд рекомендацій бджолярам на період проведення обробок сільськогосподарських угідь пестицидами та агрохімікатами. Також розглядався та обговорювався покроковий алгоритм дій у випадку отруєння та загибелі бджіл: (створення комісії, складання актів та відбір та доставка патологічного матеріалу для лабораторної діагностики тощо).

Наприкінці було наголошено на партнерській взаємодії бджолярів з аграріями та представниками органів місцевого самоврядування в частині налагодження комунікаційного зв’язку , що стане додатковим дієвим механізмом по запобіганню отруєння бджіл.
Погода, Новости, загрузка...