Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 31 березня 19:14
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 февраля 2020, 16:54

Заходи зі стимулювання енергозбереження в дії: ДНЗ №51

Дошкільний навчальний заклад №51 досягнув економію за споживання енергетичних ресурсів в сумі 47 298,75 грн. Ця сума є однією з найбільших серед дошкільних навчальних закладів міста за підсумками першого півріччя 2019 року.

Основними напрямками роботи з підвищення енергоефективності в садочку є:

використання автоматичного регулятора теплового потоку, який дає змогу знижувати температуру в вихідні та святкові дні, а також під час карантинів та канікул;
повна заміна вікон на енергозберігаючі;
промивка системи опалення.
В 2016 році, після капітального ремонту харчоблоку та пральні, в закладі виникла проблема із системою опалення, але завдяки вчасному реагуванню вдалося здійснити промивку системи теплопостачання та відрегулювати роботу системи опалення дитсадка.

В закладі знають, що перевищення температурного режиму несе загрозу для здоров’я дитини, тому користуються виключно санітарними правилами та нормами при регулюванні температури у закладі.

«Питання тепла стоїть у нас на першому місці, адже це здоров’я наших дітей, тому ми підтримуємо системний підхід. Наш робочий день починається з того, що завідувач господарською частиною Раїса Остапчук знімає показники з лічильників та вносить їх в систему енергомоніторингу. Інші працівники також знайомі з цією роботою і можуть замінити завгоспа у випадку її відсутності. Окрім цього, медсестра щодня перевіряє та фіксує температурний режим у групах», - розповідає завідувач садочку Тетяна Бас.

В садочку до вирішення всіх питань та впровадження заходів підходять системно та колективно. Всі працівники ознайомлені з Муніципальним енергетичним планом Житомира на 2017-2020 роки та підтримують сталий розвиток міста. Кожен працівник, пройшовши навчання, передає набутий досвід іншим. Наприклад, завідувач господарською частиною, ознайомившись з Положенням про стимулювання заходів з енергозбереження на семінарі «Ефективна експлуатація будівель та енергоспоживаючого обладнання», довела до відома усіх працівників основні принципи його роботи.

«Після того, як ми отримали кошти за економію, в нас відбулося засідання профспілкового комітету, на якому ми розподілили премії для кожного працівника. І після цього, повірте, кожен став ще більш відповідальніше відноситися до питання економії ресурсів. Тому дане Положення – дуже правильна і корисна річ. Ми дуже вдячні всім причетним до його розробки та впровадження», - підсумовує завідувач навчального закладу.
Погода, Новости, загрузка...