Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 29 березня 21:06
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 февраля 2020, 09:36

У Радомишльському районі обговорили питання безпечного та якісного харчування дітей

6 лютого спеціалісти Радомишльського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області провели семінарське заняття з керівниками, працівниками харчоблоків, медичними працівниками загальноосвітніх та дошкільних закладів Вишевецької сільської ради. На обговорення виносились питання організації повноцінного, якісного, безпечного та збалансованого харчування в навчально-виховних закладах Вишевицької громади.

Детальну увагу було приділено обговоренню проекту програми «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування», наголошено на недопущенні випадків потрапляння на харчоблоки закладів фальсифікованої молочної продукції. Фахівцями Радомишльського районного управління було надано ряд рекомендацій щодо дотримання вимог санітарного законодавства під час організації харчування дітей на всіх її етапах починаючи з постачання продуктів харчування та продовольчої сировини. Було надано детальні роз’яснення щодо основних принципів впровадження системи НАССР на харчоблоках закладів освіти та виховання Радомишльського району.
Погода, Новости, загрузка...