Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 08 квітня 04:49
Анонси
В епіцентрі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в ЖитомиріВіра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 февраля 2020, 10:35

Працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу проводиться моніторинг чисельності популяції звіра

На виконання Доручення Державної екологічної інспекції України № 306 від 26.12.2019 року, щодо забезпечення на підконтрольних територіях проведення обліків чисельності мисливських тварин у мисливських угіддях, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проводяться відповідні заходи, з метою надання користувачами мисливських угідь достовірних даних щодо наявності державного мисливського фонду по видах, що наданий у користування.

Головним критерієм рівня ведення мисливського господарства є наявність мисливської фауни, яка має бути не нижча за оптимальну з якої дозволяється полювання.
З метою визначення чисельності мисливських тварин для раціонального ведення мисливського господарства у відповідності до ст. 26 Закону України «Про тваринний світ», ст. 30 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» всі користувачі мисливських угідь щорічно проводять облік чисельності мисливських тварин (копитних і хутрових звірів).

 Робота у даному напрямку продовжуватиметься і надалі для встановлення відповідності фактичної чисельності мисливських тварин до минулорічних первинних матеріалів обліків. Дані заходи дадуть змогу не допустити погіршення стану мисливських угідь, перевищення лімітів та норм спеціального використання мисливських тварин, приховування та спотворення інформації про стан, чисельність та обсяги добування звірів.
Погода, Новости, загрузка...