Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 08 квітня 06:04
Анонси
В епіцентрі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в Житомирі
Подружжя Яремчуків отримало у власність квартиру в ЖитомиріВіра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 февраля 2020, 10:34

Легалізація зайнятості населення на контролі у ГУ ДПС у Житомирській області

У Головному управлінні ДПС у Житомирській області постійно здійснюють заходи щодо упередження фактів використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин. Крім того проводиться аналіз діяльності суб’єктів господарювання на підставі інформації, що надійшла у зверненнях громадян.

Протягом 2019 року проведено 259 фактичних перевірок, в тому числі 111 спільних перевірок з Управлінням Держпраці у Житомирській області. За результатами вжитих контрольно – перевірочних заходів суб’єктами господарювання легалізовано працю 181 найманого працівника, залучено до державної реєстрації 11 фізичних осіб – підприємців. Складено та передано до суду 10 адміністративних протоколів за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації, за що згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність від 17 до 34 тис. грн.

За результатами опрацювання інформації отриманої від управління Укртрансбезпеки у Житомирській області легалізовано працю 4 найманих осіб, зареєстровано 5 суб’єктів господарювання та залучено до декларування 2 фізичні особи.

Протягом року до ГУ ДПС надійшло 281 одне звернення, які були належним чином опрацьовані та заявникам надано обґрунтовані відповіді.

Управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Житомирській області звертається до громадян з проханням не зловживати свої правом на звернення наданим Законом «Про звернення громадян» та звертатися до контролюючих органів лише у разі наявності конкретних підтверджених фактів порушень законодавства, оскільки безпідставні звернення та звернення написані з метою врегулювання власних конфліктів інтересів значно ускладнюють роботу контролюючих органів.

Використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин, легалізації зайнятості населення і надалі перебуватиме на особливому контролі.
Погода, Новости, загрузка...