Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 01 квітня 09:53
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 февраля 2020, 10:10

По факту порубки дерев на 2 млн грн порушено кримінальне провадження

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу 16 січня поточного року під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за станом охорони лісів та зелених насаджень від незаконних рубок на землях запасу Тетерівської об’єднаної територіальної громади поблизу с. Михайлівка Житомирського району виявлено автомобіль марки «ГАЗ 53» завантажений лісопродукцією породи береза та вільха. На вимогу надати дозвільні документи на перевезення вищезазначеної продукції інспекторам було відмовлено, в результаті чого викликано слідчо-оперативну групу для з’ясування всіх обставин по суті справи, зокрема даний автомобіль доставлено на штрафмайданчик Житомирського відділу поліції.

17 січня 2020 року державними інспекторами відділу природно –заповідного фонду, лісів та рослинного світу здійснено повторний виїзд на вищевказану територію де виявлено масову порубку дерев різних порід та діаметрів (береза, вільха, дуб, граб, осика) в загальній кількості 403 дерева. Працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу проведено заміри пнів зрізаних дерев та розрахунок шкоди заподіяної навколишньому природному середовищу на суму
2 млн. 065 тис. грн.

Інспекція по даному факту 28.01.2020 року направила матеріали порубки до Житомирського районного відділення поліції для становлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.

На даний час Слідчим відділом Житомирського РВП Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст. 246 КК України за фактом незаконної порубки дерев на землях запасу Тетерівської ОТГ. Працівники Державної екологічної інспекції Поліського округу залучені до проведення слідчих дій.
Погода, Новости, загрузка...