Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 18 лютого 18:57
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 февраля 2020, 10:02

Працівниками ГУ ДПС в області надано 11089 адміністративних послуг в січні 2020 року

Реалізовуючи державну політику у сфері адміністрування податків, органи ДПС, з поміж виконання інших завдань, забезпечують та організовують надання адміністративних послуг відповідно до Закону України “Про адміністративні послуги” (далі - Закон) та в межах своїх повноважень. Як і будь-який орган виконавчої влади, ДПС є суб’єктом надання адміністративної послуги, як результату здійснення його діяльності, спрямованої на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків фізичних або юридичних осіб у випадку звернення таких осіб із заявами, відповідно до підстав та порядку, визначеному Законом.

Надання адміністративних послуг Головним управлінням ДПС у Житомирській області (далі – ГУ ДПС) здійснюється, зокрема, у 14-ти центрах обслуговування платників (далі - ЦОП). Роботу з обслуговування платників у ЦОП забезпечують 107 працівників.

Станом на 01.02.2020 року працівниками ГУ ДПС у центрах обслуговування платників надано 9462 адміністративних послуг, всього по ГУ ДПС – 11089.
Погода, Новости, загрузка...