Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 01 квітня 11:56
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 февраля 2020, 18:26

У Житомирі говорили про інтеграцію осіб з інвалідністю у суспільство

Актуальною проблемою сьогодення є «проблема доступності» для осіб з інвалідністю у широкому її розумінні, тобто створення умов, які зрівнюють можливості осіб з інвалідністю з можливостями інших громадян України шляхом усунення бар’єрів, що заважають доступу осіб з інвалідністю до різних сфер життя суспільства.

Одне із першочергових завдань Міністерства соціальної політики України та Уряду у 2020 році є максимальна допомога та інтеграція осіб з інвалідністю у суспільство.

Житомирська міська рада підтримує політику Уряду відносно осіб з інвалідністю, яка передбачає забезпечення їх права на максимальну участь в економічному і соціальному житті, створення можливості необмеженого пересування і діяльності цієї категорії громадян.

Зокрема, 13 лютого 2020 року в рамках розширеного засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури міста Житомира відбулася зустріч з представниками громадської організації «Соціальна Єдність» (м.Київ) та громадської спілки «Українські системи та блокчейн рішення» (м.Львів), які готові співпрацювати щодо підвищення доступності нечуючих, слабочуючих та інших категорій.

Громадська організація «Соціальна Єдність» презентувала програму, спрямовану на безбар’єрне спілкування для нечуючих осіб, що обслуговуються в органах місцевого самоврядування та державних структурах.

Громадська спілка «Українські системи та блокчейн рішення» ознайомила з програмою по розробці додатку «112:UA», спрямованого на безпеку життя осіб з інвалідністю, здійснення викликів служб екстреного реагування.

Членами комітету спільно з представниками громадських об’єднань осіб з інвалідністю, представниками дотичних виконавчих органів міської ради прийнято рішення щодо подальшої роботи у даному напрямку та формування узгоджених пропозицій для підвищення доступності осіб з обмеженими можливостями.
Погода, Новости, загрузка...