Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 03 квітня 08:26
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 февраля 2020, 13:05

З початку року платникам Житомирщини повернули майже 67 млн гривень податку на додану вартість

У січні поточного року платникам податків відшкодовано 66 млн. 976 тис. гривень податку на додану вартість. У січні 2019 року платникам було повернуто 76 млн. 802 тисячі гривень ПДВ.

У податковому відомстві зазначають, що завдяки заходам, що здійснені державою, процес відшкодування ПДВ бізнесу став відкритим, автоматичним, зрозумілим та швидким, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції цим процесом.

Головне управління ДПС у Житомирській області нагадує, що відповідно до ст. 200 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) формування Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ (далі – Реєстр) здійснюється на підставі баз даних центрального органу виконавчої влади, що реалізує податкову політику та центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.
Погода, Новости, загрузка...