Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 31 березня 19:38
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 февраля 2020, 11:26

Прокуратура Житомирщини виявила незаконне використання водосховища та прибережних земель вартістю 25,7 млн грн

Коростишівською місцевою прокуратурою в інтересах держави заявлено позов про вилучення та повернення водного об'єкту – Карабачинського водосховища і земельних ділянок загальною площею 268,6 га, а також зобов'язання товариства з обмеженою відповідальністю припинити незаконне користування ними.

Установлено, що одне з місцевих товариств на території Брусилівської селищної ради незаконно використовує Карабачинське водосховище (площа водного дзеркала 217,3 га) та п’ять земельних ділянок, відведених для догляду за водосховищем, прибережними захисними смугами і гідротехнічними спорудами, що становить загальну площу 268,6 га вартістю 25,7 млн грн.

Зокрема, підприємство із серпня 2018 року, без укладення відповідного договору оренди водного об’єкту та земельних ділянок, використовує водосховище для риборозведення різних сортів риби (судак, короп, білий амур, окунь, щука, карась сріблястий), з метою подальшої реалізації у торговельній мережі.

Не сплачується суб’єктом господарювання до місцевих бюджетів і відповідна плата за користування водосховищем, що порушує економічні інтереси територіальної громади.

Така діяльність є протиправною, порушує чинне законодавство та суперечить вимогам Водного і Земельного кодексів України. Позов скеровано до Господарського суду Житомирської області для розгляду по суті.
Погода, Новости, загрузка...