Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 29 березня 21:17
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 февраля 2020, 17:05

Для завідуючих господарством освітніх закладів Житомира провели тренінг із енергозбереження

14 лютого в департаменті освіти Житомирської міської ради відбувся тренінг для завідуючих господарством та заступників директорів по господарській частині освітніх закладів міста. Тренінг відбувся в рамках візиту до міста Житомира Дмитра Сакалюка, консультанта проєкту «Енергоефективність у громадах ІІ», що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Захід складався з двох частин. Під час виступу представника департаменту економічного розвитку міської ради Олександра Гончарука було розглянуто принципи застосування Положення про стимулювання заходів з енергозбереження, а також можливі причини перевитрат при споживанні теплової енергії. Було проаналізовано відхилення споживання від очікуваних значень за допомогою методу портфоліо-аналізу. Учасники тренінгу отримали практичні поради стосовно того, на що звертати увагу в своїй діяльності, щоб ефективно споживати теплову енергію, не погіршуючи умови для перебування у будівлях.

Друга частина тренінгу, яку провів Дмитро Сакалюк, була присвячена питанням енергозбереження, енергоефективності та захисту клімату. Зокрема, було представлено досвід реалізації проєктів з підвищення енергоефективності на рівні будівель. Учасники тренінгу взяли участь в обговоренні практичних заходів, які можна реалізувати для зниження споживання енергії в своїх закладах.
Погода, Новости, загрузка...