Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 29 березня 02:19
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 февраля 2020, 11:31

Відбулась нарада щодо забруднення річок Хомора та Случ

17 лютого поточного року в приміщенні Міської ради Баранівської ОТГ відбулась нарада присвячена гострій екологічній проблемі Житомирської області, а саме забрудненню річок Хомора та Случ. Ініціатором даної наради був т. в.о. Голови Державної екологічної інспекції України Єгор Фірсов. Також були присутні Голова Житомирської ОДА - Віталій Бунечко, Голова Хмельницької ОДА – Дмитро Габінет, в.о. начальника Державної екологічної інспекції Поліського округу –
Сергій Федоренко, представники Державної екологічної інспекції Хмельницької області, працівники правоохоронних органів, громадські активісти які постійно фіксують факти скидів з ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика України».

Громадські активісти принесли на нараду желеподібну масу сіро-чорного кольору, яка була відібрана на дні річки Хомора на межі Хмельницької та Житомирської областей 30 січня та 17 лютого 2020 року. Місцеві мешканці, громадськість стверджують, що дана маса з’явилась на річці Хомора з моменту роботи вищезазначеної фабрики, тобто раніше дана речовина в річці не спостерігалась, діти могли купатись і проводити час біля річки, про що не скажеш на сьогоднішній день.

Вже протягом чотирьох років працівники екологічної інспекції систематично проводять заходи по обстеженню річок Случ та Хомора, фіксують масову загибель живих водних ресурсів, матеріали яких передаються до правоохоронних органів для відкриття кримінальних проваджень.

На даний час для Державної екологічної інспекції України та для Державної екологічної інспекції Поліського округу вирішення даного питання є завданням № 1. З метою об’єктивності та неупередженості звертаємось до громадськості та активістів постійно долучатись до подальшої роботи Інспекції при обстеженні річок та відбору проб води для інструментально-лабораторних досліджень.
Погода, Новости, загрузка...