Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 29 березня 02:29
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 февраля 2020, 09:08

Міська рада готується до презентацій проектів на «Майстерня міста Житомира 2020»

Робоча нарада щодо організації та проведення урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста Житомира 2020» відбулась в міській раді 18 лютого. Сам захід планується на 11-14 червня 2020 року.

Під час зустрічі учасники обговорили ідеї та проєкти, які вже впроваджуються або плануються до реалізації в місті Житомирі найближчим часом, та які можуть бути презентовані широкій громадськості під час урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста Житомира 2020». Такими проєктами/ідеями цього року можуть бути:

розвиток системи централізованого теплопостачання міста (будівництво теплоелектроцентралей, реконструкція котелень, влаштування індивідуальних теплових пунктів в багатоквартирних житлових будинках та заміна інженерних мереж);
розвиток системи водопостачання та водовідведення (будівництво очисних споруд водопостачання, каналізації та заміна інженерних мереж);
реконструкції майданів Корольова та Соборний;
розвиток інфраструктури мікрорайонів міста з новою житловою забудовою та загальний благоустрій міста;
розвиток мережі відеоспостереження та інші проєкти.
Також організатори чекають до 21 лютого 2020 року на проєктні пропозиції від місцевих громадських організацій та активних мешканців міста.

З детальними умовами підготовки проєктних заявок та безпосередньо завантажити аплікаційну форму можна за посиланням ТУТ.

Довідково.
Урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Житомир 2020» організовується в місті Житомирі вже п’ятий рік поспіль у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» Житомирська міська рада та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» організовують урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Житомир 2020».
Погода, Новости, загрузка...