Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 29 березня 00:59
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 февраля 2020, 20:23

З 24 лютого розпочинається прийом заявок на участь у 51 сесії Школи місцевого самоврядування

Рішення щодо організації роботи Житомирської освітньої муніципальної молодіжної програми «Школа місцевого самоврядування» у 2020 році прийнято сьогодні, 19 лютого, членами виконавчого комітету. Цьогоріч Школа місцевого самоврядування стартує з 17 березня.

«Так, перша сесія триватиме з 17 березня до кінця квітня, друга – з 20 жовтня до кінця грудня. Заплановано багато заходів спільно з управліннями міської ради, з лекторами ЖДУ та ДУ «Житомирська політехніка».У 2019 році слухачами Школи стали понад 200 учасників», - зазначила Ірини Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Згідно з погодженим навчальним планом Школи, впродовж сесії передбачається проведення 33 лекційних занять, які проходитимуть щотижня у приміщенні Житомирської міської ради з 16:00 год до 18:00 год.

Прийом заявок для участі у Муніципальній освітній молодіжній програмі «Школа місцевого самоврядування» у 2020 році розпочинається з 24 лютого та триватиме до 12 березня включно.

Навчання відбувається двічі на рік:

І сесія – з 17 березня до 29 квітня;

ІІ сесія - з 20 жовтня до 2 грудня

Для участі у Школі необхідно подати заповнену анкету на електронну пошту:ussms@zt-rada.gov.ua чи в управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради (майдан Корольова, 4/2, І поверх, каб. 108). Довідки за телефоном: 420125, 098-918-93-16, 073-321-25-48 (Юлія).

Організація роботи Житомирської освітньої муніципальної молодіжної програми "Школа місцевого самоврядування" здійснюється з метою ознайомлення та інформування молоді міста про діяльність органів місцевого самоврядування. У Житомирі програма «Школа місцевого самоврядування» діє з 2001 року з метою залучення молоді до процесу прийняття рішень на місцевому рівні. Діяльність Школи спрямована на підвищення рівня активності молоді у громадському житті міста, формуванні дієвої молодіжної політики та надання можливості реалізації талановитій молоді.
Погода, Новости, загрузка...