Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 31 березня 18:59
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 февраля 2020, 10:33

Прийом заявок на участь в урбаністично-культурному фестивалі «Майстерня міста Житомира 2020» продовжено до 02 березня 2020 року

Прагнеш змін в місті та маєш ідею, як це зробити, але не встиг її подати на участь в урбаністично-культурному фестивалі «Майстерня міста Житомира 2020»? Для тебе прийом заявок продовжено до 02 березня 2020 року.

П’ятий рік поспіль у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» Житомирська міська рада та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» організовують урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Житомира».

Запланована дата проведення: 11-14 червня 2020 року.

Заявки приймаються за наступними тематичними напрямками:

розвиток житлового фонду на основі сучасних планувальних, технологічних та управлінських рішень;
потребоорієнтоване забезпечення нерухомістю бізнесу, сфери послуг та соціальної інфраструктури;
досягнення сталої мобільності в компактному місті;
застосування сучасних підходів міського планування, координації, управління та адміністрування для гармонійного розвитку міста та агломерації;
збереження стійкого розвитку центру міста, що має пріоритет на рівні регіону;
формування та розвиток центрів мікрорайону, що мають пріоритет над широкою міською територією;
залучення людей з інвалідністю та особливими потребами до міського життя;
місто для дітей;
робота з маргіналізованими групами населення тощо.
Пріоритетом фестивалю у 2020 році є «КОМФОРТНЕ МІСТО». Однак заявники мають право подати проєктну ідею, що відповідає будь-якому іншому пріоритету Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року, затвердженої рішенням сесії Житомирської міської ради від 07 лютого 2019 року №1359 .

Аплікаційну форму «Майстерня міста Житомир 2020» можна завантажити тут.

Заповнену аплікаційну форму та бюджет проєкту (додаток до аплікаційної форми) потрібно надіслати до 02 березня 2020 року на електронну адресу: maisterniamista.zt@gmail.com. В темі листа обов’язково вказати: «Майстерня міста Житомир 2020_Назва заявника» (вказати прізвище особи або назву організації, що подає проєктну пропозицію).

З будь-яких питань щодо підготовки проєктних пропозицій можна звертатися на електронну адресу: maisterniamista.zt@gmail.com (в темі листа обов’язково вказати: «Запитання щодо підготовки проєктної пропозиції») або за телефоном: +38 093 785 69 69.

Заявки подані після 23.59 (UTC+2) 02 березня 2020 року розглядатися не будуть.

З більш детальною інформацією про урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста» можна ознайомитися на сайті «Інтегрований розвиток Житомира» .
Погода, Новости, загрузка...