Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 29 березня 02:20
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 февраля 2020, 15:33

Профілактичний захід з прикордонниками провів Військовий прокурор Житомирського гарнізону

Сьогодні в рамках проведення Місячника формування у персоналу прихильності до здорового способу життя «Ми за здорове покоління» до прикордонників Житомирського загону завітав військовий прокурор Житомирського гарнізону Ігор Кринін.

Ігор Олександрович роз’яснив охоронцям кордону про відповідальність військовослужбовців за порушення законодавства України у сфері незаконного обігу наркотичних та психотропних речовин їх аналогів і прекурсорів, а також додатково зупинився на роз’ясненні основоположних норм антикорупційного законодавства.

«Корупційна складова блокує роботу будь-якого відомства! А громадяни сьогодення потребують впевненості, довіри до правоохоронних органів та захищеності від корупційних проявів» – зазначив під час проведення заходів Військовий прокурор.

Профілактичні заходи з персоналом за участі прокурора відбулись на запрошення керівництва прикордонного загону. Адже упередження від негативних проявів та обізнаність персоналу про можливі наслідки вчинення корупційних діянь є виявом турботи про особовий склад.

На завершення заходів Ігор Кринін наголосив, що прикордонники, це ті хто першими зустрічає громадян і охоронцям державного кордону мають бути неприпустимі випадки вживання наркотичних речовин та схильності до корупції.
Погода, Новости, загрузка...