Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 10:49
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 июня 2011, 19:42

Житомирська обласна рада розбирається з безкоштовними ліками у аптеці №127

В п’ятницю, 17 червня, в кабінеті голови облради відбулась нарада за участю заступника
Днями до голови Житомирської обласної ради Йосипа Запаловського звернулись жителі м. Житомира з проханням розібратися у ситуації, яка виникла навколо безкоштовної видачі лікарських засобів в КП «Аптека №127». В даній установі один раз на місяць люди, які стоять на диспансерному обліку обласної психіатричної лікарні, мають змогу отримати ліки. А через обмеження у часі їх видачі, збираються великі черги людей, що призводить до певної соціальної напруги.

В п’ятницю, 17 червня, в кабінеті голови облради відбулась нарада за участю заступника міського голови Олександра Бочковського, заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олександра Гусака, начальника управління охорони здоров’я міської ради Віктор Борщівського, головного лікаря ЦМЛ №1 Анатолія Вусика, завідувача психдиспансером обласної психіатричної лікарні №1 Генріха Сенкевіча та завідувача КП «Аптека №127» Житомирської міської ради Владислава Козловського. В ході наради обговорювались можливі шляхи виходу із ситуації, що склалася.

Нарада вирішила вирішено : розглянути питання щодо збільшення фінансування з міського бюджету видатків на відпуск лікарських засобів безоплатно і на пільговій основі; дати доручення відповідним службам визначити рекомендований перелік лікарських засобів вітчизняного виробництва, які є більш доступними за ціною порівняно з імпортними; провести роботу щодо визначення оптимального варіанту організації видачі ліків КП «Аптека № 127» з метою уникнення черг; вивчити питання щодо можливості збільшення кількості аптек, які будуть відпускати відповідні лікарські засоби.

Відповідний лист за результатами наради було направлено Житомирському міському голові Володимиру Дебою.

Житомир.info
Погода, Новости, загрузка...