Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 21:25
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 марта 2020, 12:02

Два місяці 2020 року: діяльність Житомирського прикордонного загону в цифрах

Обстановка на державному кордоні в межах Житомирської та Київської областей залишається стабільною та контрольованою.
Прикордонники Житомирського загону продовжують забезпечувати недоторканість державного кордону та безумовне дотримання вимог законодавства України з прикордонних питань.
Впродовж січня та лютого, з дотриманням відповідних процедур прикордонного контролю, державний рубіж перетнуло 96,5 тис громадян та 31,1 тис транспортних засобів. Під час паспортного контролю виявлено 2 недійсних документа та один документ з підробленими відмітками правоохоронних органів. Не пропущено в Україну 9 іноземців, один з яких потенційний нелегальний мігрант.
В адміністративному порядку до відповідальності притягнуто 33 особи: 3-оє осіб за незаконне перетинання або спробу незаконного перетинання державного кордону, 2-оє громадян за злісну непокору законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України, 19-ть осіб за порушення правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України та 9-ть осіб за порушення прикордонного режиму та режиму в пунктах пропуску через державний кордон України. Накладено штрафів на загальну суму майже 45 тис гривень.
В 17-ти випадках виявлено переміщення контрабандних товарів сума оцінки яких склала майже 202,5 тис гривень.
Поряд з цим в пунктах пропуску за допомогою службових собак, натренованих на пошук наркотичних засобів, виявлено 150 пігулок з вмістом психотропних речовин.
Погода, Новости, загрузка...