Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 17 січня 01:30
Анонси
В епіцентрі
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогамиДО УВАГИ! Триває прийом заяв на отримання матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникамГоловою Овруцької РДА призначено Артема МайданикаПоліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 марта 2020, 16:08

Житомирські поліцейські спільно з нацгвардійціями провели спільні навчання

4 березня поліцейські роти конвойної служби та відділів і відділень поліції ГУНП, працівники Служби судової охорони та нацгвардійці військової частини 3047 м. Житомира відпрацьовували алгоритм конвоювання затриманих до судової установи. Основний акцент навчань був спрямований на злагодженість дій під час резонансних судових процесів або у разі загострення обстановки у залі засідань.

Навчально-тренувальні заняття пройшли традиційно на базі Апеляційного суду Житомирської області. План проведення включав у себе посадку та висадку осіб до спеціального автомобіля, доставку до зали судового засідання конвойованих і безпосереднє відпрацювання дій та взаємодії між підрозділами під час виникнення екстрених ситуацій та для усунення порушень громадського порядку затриманими чи взятими під варту.

Участь у навчаннях взяли поліцейські відділів та відділень поліції області, роти конвойної служби ГУНП, працівники судової охорони та нацгвардійці, які разом відпрацювали умовні завдання.

- Належний рівень професійної підготовки поліцейських, йдеться не просто про фізичну форму працівників, а про вміння швидко оцінювати ситуацію та правильно реагувати на неї, досягається, безумовно, саме практичними навчаннями, - прокоментував заступник начальника ГУНП Артем Лисогор. – Тому такі тренування для наших підрозділів є постійними і, переконаний, ефективними саме завдяки залученню і нацгвардійців, і Служби судової охорони.

Методику дій у приміщенні судового засідання під час виникнення надзвичайних ситуацій та для усунення порушень громадського порядку затриманими чи взятими під варту учасникам продемонстрували військовослужбовці в/ч 3047.
Усі особливості та аспекти роботи присутні обговорили, аналізуючи результати навчань.
Погода, Новости, загрузка...