Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 28 січня 17:14
Анонси
В епіцентрі
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогамиДО УВАГИ! Триває прийом заяв на отримання матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникамГоловою Овруцької РДА призначено Артема МайданикаПоліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 марта 2020, 17:29

Фільм Михайла Іллєнка «Толока» виходить у широкий прокат

Відвідали допрем'єрний показ фільму заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, заступник голови облдержадміністрації Володимир Федоренко, депутати обласної ради Сидір Кізін та Юрій Бовсунівський.

«12-го березня 2020 року вперше за часи незалежності України на кіноекрани вийде фільм, створений за мотивами твору Тараса Шевченка. Стрічка знята режисером Михайлом Іллєнком за мотивами балади «У тієї Катерини...», а її сюжет охоплює 400 років історії України. Це надзвичайно важлива подія в історії українського кіно», - зауважив Максим Вілівчук

Режисером, автором сценарію та співпродюсером фільму є Михайло Іллєнко: «Наш фільм - це чотирьохсотрічна подорож хати Катерини просторами ризикованого землеробства за умов, несумісних з життям, у пошуках таємниці толоки. Толока має багато таємниць. Толока - не лише будівельний процес. Це стратегічний ресурс існування України навіть тоді, коли вона ще не називалася Україною».

Романтична балада «Толока» створена за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Спродюсували картину Михайло Іллєнко, Пилип Іллєнко, Маріанна Новікова, Андрій Різоль, Максим Асадчий, Олег Щербина, Юлія Чернявська та Віталій Шереметьєв.

Напередодні старту прокату команда фільму оголосила про спільний проєкт з фондом «Повернись живим», за умовами якого сім гривень з кожного квитка на «Толоку» будуть перераховані Фонду і спрямовані на допомогу армії.
Погода, Новости, загрузка...