Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 21:02
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 марта 2020, 08:49

Фахівці Держгеокадастру Житомирщини видали майже 42 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Від початку 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області видали 41 739 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості 26 806 витягів надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн, і 14 933 – через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих на території Бердичівського (3 713), Новоград-Волинського (3 292) та Житомирського (3 074) районів Житомирської області.
Погода, Новости, загрузка...