Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 листопада 07:02
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 ноября 2011, 10:27

Як мер Коростеня в Росію їздив

Володимир Васильович наголосив на тому, що офіційно у 2001 році між містами Коростень і Ноябрськ було підписано угоду про
Минулого тижня міський голова Коростеня Москаленко Володимир Васильович відвідав місто Ноябрськ Ямало - Ненецького автономного округу Російської Федерації.

Візит відбувся в рамках урочистостей з нагоди святкування 15-річного ювілею фірми «Аляска», генеральним директором якої є наш земляк Гампель Анатолій Ісаакович – депутат Ноябрської міської думи, почесний громадянин міст Коростеня та Ноябрська.

Володимир Васильович наголосив на тому, що офіційно у 2001 році між містами Коростень і Ноябрськ було підписано угоду про співпрацю і дружбу, яка триває і досі. В Ноябрську коростенці – знана діаспора. На даний час там мешкає більше тисячі сімей наших земляків, багато з яких займаються добуванням нафти і газу.

У ході візиту було обговорено плани щодо зміцнення дружніх стосунків, а також шляхи подальшої співпраці. Маємо надію, що історія розвитку партнерських відносин між нашими містами буде і надалі розвиватись та зміцнюватись.
За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...