Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 30 березня 03:44
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 марта 2020, 18:44

Рятувальники долучилися до проведення робіт з санітарної обробки місць масового скупчення людей на території однієї з найбільших селищних рад Житомирського району

Рятувальники області продовжують долучатися до комплексної роботи, що спрямована на протидію поширенню коронавірусної інфекції на території області.

25 березня особовим складом аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС в області спільно з відповідними спеціалізованими службами проведено санітарну обробку місць масового скупчення людей в селищах міського типу Озерне, Новогуйвинське та Гуйва Житомирського району. За допомогою до рятувальників звернулося керівництво Новогуйвинської селищної ради, до складу якої входять дані населені пункти, кількість жителів в яких загалом складає біля 16 тис. осіб. Зі слів керівництва з’ясувалося, що через досить розвинуту інфраструктуру та велику густоту населення їм досить важко власними силами провести заходи із санітарної обробки.

Спільними зусиллями рятувальників та працівників спеціалізованих служб, за допомогою моторизованих і ручних оприскувачів, проведено дезінфекцію місць масового скупчення людей, а саме: території біля аптек та продуктових магазинів, дитячих майданчиках, зупинок громадського транспорту тощо.

Водночас з метою посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення області щодо обов’язкового дотримання карантинних заходів, двічі на день вулицями обласного та районних центрів продовжують курсувати автомобілі оперативно-рятувальної служби, обладнаних гучномовними пристроями.
Погода, Новости, загрузка...