Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 20:02
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 мая 2020, 10:05

Майже 4000 жителів Житомирщини отримали роботу за період карантину

Служба зайнятості не припиняла роботу в період карантину і продовжувала надавати послуги безробітним і роботодавцям дистанційно. За період з 12 березня по 15 травня роботу вдалося знайти майже для 4 тисяч жителів області, зареєстрованих у службі зайнятості.

- Виконати це завдання було нелегко – розповідає директорка обласного центру зайнятості Галина Корінна, адже кількість вакансій за останні місяці зменшилась майже вдвічі. Якщо до карантину, на 1 березня, в службі зайнятості було зареєстровано 3059 вакансій для 15520 безробітних, то вже на 1 травня їх було всього 1637 для 20008 безробітних. Падіння кількості вакансій характерно для всіх галузей економіки, проте найбільш суттєве скорочення попиту на працівників відбулось у промисловості, будівництві, торгівлі, готельному та ресторанному бізнесі, професійній, науковій та технічній діяльності.
Працевлаштування здійснювалося переважно на підприємства, які функціонують у галузі сільського чи лісового господарства (36% всіх працевлаштованих), переробної промисловості (21%), сфери торгівлі та ремонту транспортних засобів (19%).

Позаяк Житомирщина – аграрно орієнтована область і працевлаштування з початком весни пожвавилось, вплив карантинних обмежень на ринок праці не був таким значним, як в інших регіонах країни. В середньому по Україні кількість безробітних, зареєстрованих у службі зайнятості на початок травня, збільшилась на 47% у порівнянні з минулим роком, тоді як у Дніпропетровській, Одеській, Донецькій, Івано-Франківській і Львівських областях безробітних стало більше на 63-72%, а в місті Києві - більш, ніж удвічі. Житомирщина – у п’ятірці областей, які виявились менш вразливими до кризи на ринку праці через карантин: у Волинській, Миколаївській, Черкаській та Житомирській кількість зареєстрованих безробітних збільшилась на 28-32% відносно минулорічного початку травня.

Загалом за два місяці карантину статус безробітного на Житомирщині отримали 7,9 тис. осіб, тоді як торік за період з 12 березня по 15 травня – 4,8 тис. осіб. В окремих районах області кількість звернень до служби зайнятості зросла у два-три рази, як-то у Новограді-Волинському (у 3,5 рази), Бердичівському (у 2,5 рази), а також більш, ніж вдвічі, - у Малинському, Житомирському, Баранівському та Радомишльському районах. У деяких районах (Андрушівському, Коростишівському і Брусилівському) кількість безробітних збільшилась на 15-30 осіб, що суттєво не позначилось на загальній ситуації, а в трьох районах (Ружинському, Любарському і Хорошівському) за два місяці цьогорічного карантину зареєстровано менше безробітних, як торік за аналогічний період.
Погода, Новости, загрузка...