Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 21:03
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 мая 2020, 11:38

ЦНАП відновлює прийом громадян із дотриманням певних обмежень

З 25 травня Центр надання адміністративних послуг поступово відновлює прийом відвідувачів за попереднім записом фізичних та юридичних осіб. В умовах дії обмежень прийом відвідувачів здійснюватиметься тільки для мешканців Житомирської міської ОТГ за наступним графіком: з понеділка по п’ятницю – з 9.00 до 18.00 (обідня перерва: з 13.00 до 14.00). Попередній запис здійснюватиметься за номерами телефонів: 067-411-60-20, (0412) 47-06-15.

Звертаємо увагу відвідувачів, що робота Центру організовуватиметься з дотриманням вимог Постанови головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 16, а саме:

Працівники та відвідувачі допускатимуться до приміщення тільки в респіраторі або захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно.
Прийом здійснюватиметься виключно за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу, який дозволяє виключити контакт між відвідувачами. Очікування повинно відбуватися ззовні приміщення з дотриманням соціальної дистанції - 1,5 м.
На вході до приміщення буде організовано місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками.
Одночасне перебування відвідувачів дозволяється з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування.
Дистанція між місцями надання послуг має становити не менше 1,5 метрів.
Державним реєстраторам департаменту реєстрації міської ради здійснюватиметься прийом:

фізичних та юридичних осіб, які зареєстровані на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
фізичних осіб, які зареєстровані на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, з питань державної реєстрації фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб, місцезнаходженням яких є м.Житомир або с.Вереси.
Також в умовах дії обмежувальних заходів Центр надання адміністративних послуг міської ради та департамент реєстрації міської ради надають консультації громадянам та суб’єктам господарювання з наступних питань за телефонами:

- щодо адміністративних послуг, визначених переліком, затвердженим рішенням Житомирської міської ради від 30.05.2013 № 545 «Про затвердження Положення та Регламенту центру надання адміністративних послуг Житомирської міської ради» (зі змінами): (0412) 47-06-15, 47-46-69, 47-46-68, 067-411-60-20;

- щодо адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень: (0412) 42-01-75;

- щодо адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців: (0412) 42-01-70.
Погода, Новости, загрузка...