Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 12 липня 15:16
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеємНа Житомирщині запрацювала двадцята поліцейська станціяВіталій Бунечко взяв участь у представленні нового керівника ГУНП у Житомирській областіВиїзний брифінг Ірини Микичак щодо подальшого впровадження медичної реформи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

29 ноября 2011, 09:34

Житомирщина планує зустріти Новий рік з бюджетом

Наразі ці документи опрацьовуються в депутатських комісіях і доводяться до розгляду й затвердження на грудневій сесії
На Житомирщині готові прийняти бюджет області на 2012 рік. Про це звітує голова обласної ради Йосип Запаловський. За його словами вже розроблені проекти обласного бюджету та програми соціально-економічного розвитку.

Наразі ці документи опрацьовуються в депутатських комісіях і доводяться до розгляду й затвердження на грудневій сесії обласної ради. Вже призначена і дата засідання – 15 грудня. «Таким чином ще до кінця року ми готові прийняти місцевий бюджет», - озвучує мету обласної влади Йосип Запаловський:

«Ми уже у новий рік маємо увійти з новим бюджетом, щоб одразу ж фінансування відновити усіх програм. Тому що, якщо приймається бюджет пізніше, на початку року - певні складнощі виникають у фінансуванні тих, або інших програм, заходів, і так далі... Тому це - наша самоціль: прийняти бюджет до нового року»

Здійсненими ці плани можуть бути за головної умови: якщо на вищих щаблях влади чиновники та народні депутати спрацюють своєчасно, і не виникне затримки з прийняттям Державного бюджету.
За матеріалами: 1.zt
Погода, Новости, загрузка...