Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 10 липня 12:57
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеємНа Житомирщині запрацювала двадцята поліцейська станціяВіталій Бунечко взяв участь у представленні нового керівника ГУНП у Житомирській областіВиїзний брифінг Ірини Микичак щодо подальшого впровадження медичної реформи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

29 июня 2020, 08:27

Житомирські аудитори протягом січня - травня 2020 року встановили порушень за процедурами закупівель загальною вартістю понад 478 млн грн

За січень – травень 2020 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели моніторинг та перевірки закупівель на 151 об’єкті та охопили контролем 222 процедури на загальну суму понад 529 млн грн.

У понад 98% випадків (217 заходів контролю) виявлено порушення законодавства у сфері публічних закупівель при проведенні замовниками процедур закупівель загальною вартістю понад 478 млн грн.

Попереджені витрати коштів за процедурами закупівель, проведеними з порушеннями законодавства, шляхом відміни торгів за 45 процедурами на суму майже 77 млн грн та розірвання 57 договорів на суму понад 69 млн грн.

Серед найпоширеніших порушень – застосування переговорної процедури за відсутності визначених законодавством підстав, невідхилення замовником тендерної пропозиції учасника, яка не відповідала умовам тендерної документації, порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі.

За результатами моніторингу та перевірок закупівель складено 29 протоколів про адміністративне правопорушення за порушення законодавства про закупівлі за статтею 164-14 КУпАП.

Матеріали 4 перевірок закупівель передано до правоохоронних органів.
Погода, Новости, загрузка...