Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 12 липня 15:58
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеємНа Житомирщині запрацювала двадцята поліцейська станціяВіталій Бунечко взяв участь у представленні нового керівника ГУНП у Житомирській областіВиїзний брифінг Ірини Микичак щодо подальшого впровадження медичної реформи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 ноября 2011, 08:48

Віталій Журавський продовжує опікуватися вчителями та лікарями Житомирщини

Концерт-реквієм пам′яті жертв голодоморів в Україні став дя вчителів та лікарів Коростишівського району гарною нагодою згадати
Уже вкотре за сприяння радника Президента України Віталія Журавського вчителі та лікарі Житомирщини відвідали Київ. Поїздка відбулася у пам′ятний для України день – День пам′яті жертв голодоморів. Тому культурна програма перебування у столиці розпочалася із відвідин концерту-реквієму у Національному оперному театрі, а продовжилась екскурсією у Києво-Печерській лаврі.

Концерт-реквієм пам′яті жертв голодоморів в Україні став дя вчителів та лікарів Коростишівського району гарною нагодою згадати всіх, хто невинно помер у роки тоталітарного режиму на наших землях.

MВіталій Журавський, радник Президента України: «Там, де є свобода, там нема репресій, там де є свобода, там нема голодоморів. Бо що таке голодомор – це винищення українського села, а село – це острі і основа української культури»

Після концерту реквієму вчителі та лікарі відвідали святі місця Києво-Печерської лаври.

Ірина Прищепа, учитель Коростишівської ЗОШ №9: «Ми були учасниками прекрасного концерту пам′яті жертв голодомору, приємно знову побувати на святій землі Києво-Печерської лаври, хочеться подякувати, сказати велике спасибі»

Як зазначають коростишівці, вони завжди відчувають підтримку Віталія Журавського не лише в організації дозвілля, а й у повсякденних турботах і справах.
Людмила Степанська, медсестра Коростишівської районної лікарні: «Не перший раз вже відвідуємо Київ із його театрами, соборами і хочемо дуже подякувати Віталію Станіславовичу за такий теплий прийом, який він завжди для нас влаштовує»
За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...