Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 29 вересня 14:40
Анонси
В епіцентрі
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагуВіталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходів
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 июля 2020, 14:52

У Житомирі особа із числа дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, отримає соціальне житло

Соціальне житло придбають на умовах співфінансування: 50/50 за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів. Рішення, яким надано згоду на придбання у власність Житомирської міської об’єднаної територіальної громади об’єкта нерухомого майна, прийнято сьогодні, 21 липня, на позачерговій сесії міської ради.

«Квартира загальною площею 29,11 кв. м. повністю придатна для проживання. Комісією було розглянуто пропозиції житлових об’єктів, враховуючи технічний та санітарний стан, і визначено найбільш оптимальний варіант. У квартирі зроблено ремонт, встановлено металопластикове вікно, частково вмонтовано меблі», - повідомляють у службі (управлінні) у справах дітей міської ради.

Зазначимо, що при виконавчому комітеті міської ради на соціальному квартирному обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов, перебуває семеро осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких вже п’ятеро отримали соціальне житло.
Погода, Новости, загрузка...