Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 07 серпня 21:51
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега Ольжича
У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега Ольжича
У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходівУ Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеємНа Житомирщині запрацювала двадцята поліцейська станція
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 июля 2020, 10:03

У Житомирі ще одна дитина-сирота отримає соціальне житло

Міський голова Сергій Сухомлин підписав договір купівлі-продажу квартири в Житомирі. Це вже вдруге спільно з обласною державною адміністрацією було профінансовано придбання соціального житла.

«Зовсім скоро вже передамо ключі новому мешканцю - особі з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. У житомирській громаді сім людей із названої категорії перебувають на соціальному квартирному обліку, п’ятеро з них уже житлом забезпечені», - зазначив Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, що соціальне житло придбають на умовах співфінансування: 50/50 за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів. Рішення, яким надано згоду на придбання у власність Житомирської міської об’єднаної територіальної громади об’єкта нерухомого майна, прийнято 21 липня на позачерговій сесії міської ради.
Погода, Новости, загрузка...