Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 07 серпня 21:57
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега Ольжича
У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега Ольжича
У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходівУ Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеємНа Житомирщині запрацювала двадцята поліцейська станція
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

29 июля 2020, 09:01

У липні на Житомирщині передано в оренду шляхом проведення земельних торгів майже 70 га земель сільськогосподарського призначення

Упродовж липня 2020 року Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області реалізувало на земельних торгах права оренди на 3 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 69,4 га.

Земельні ділянки розташовані на території Новоград-Волинського та Пулинського районів та призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Найбільше під час торгів зросла вартість оренди земельної ділянки на території Павлівської сільської ради Пулинського району, де стартова ціна піднялася з 8% до 24,72% від нормативної грошової оцінки та становила 28 984 грн.

За підсумками проведених земельних торгів розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 48 728 грн до 90 512 грн. Зазначені кошти орендарі щорічно сплачуватимуть до бюджетів місцевих рад Житомирської області.
Погода, Новости, загрузка...