Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 03 грудня 15:19
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 сентября 2020, 10:01

На Житомирщині покарано 67 посадовців виправних установ

Органами прокуратури Житомирської області систематично здійснюється нагляд за додержанням вимог законів в установах виконання покарань
та слідчому ізоляторі, перевірками охоплюються усі сфери діяльності адміністрацій установ виконання покарань області.

Зокрема, у серпні цього року прокурорами проведено цільові перевірки додержання режимних вимог, дотримання прав узятих під варту та засуджених осіб при накладенні на них дисциплінарних стягнень.

Установлено, що внаслідок незабезпечення адміністрацією установ належного нагляду, засуджені порушують режимні вимоги. Йдеться про такі факти, як вживання алкогольних напоїв, зберігання заборонених предметів, перебування окремих з них на території установ без належних дозволів тощо.
Водночас, прокурорами виявлено й випадки необґрунтованого накладення дисциплінарних стягнень на засуджених, неналежний розгляд матеріалів про дисциплінарні порушення.

З метою усунення встановлених порушень законодавства за результатами серпневої перевірки керівництву установ виконання покарань та слідчого ізолятора внесено 8 документів прокурорського реагування, які на даний час перебувають на розгляді.

У цілому з початку року за порушення вимог чинного законодавства із зазначених питань в установах виконання покарань прокурорами внесено 48 вказівок, які розглянуто і задоволено, 67 службових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.
Погода, Новости, загрузка...