Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 26 листопада 06:58
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 сентября 2020, 10:40

На Житомирщині державного ревізора-інспектора податкової служби оштрафували за несвоєчасне подання декларації про майнові статки

За участю прокурорів прокуратури Житомирської області судом визнано винною головного державного ревізора-інспектора одного з відділів ГУ Державної податкової служби в області у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Постановою Богунського районного суду міста Житомира на правопорушницю накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Установлено, що державний ревізор-інспектор порушила вимоги ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції». Зокрема, несвоєчасно (04.06.2020) без поважних причин подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік.
Своє спізнення ревізор-інспектор у суді пояснила тим, що за певних сімейних обставин не мала доступу до комп’ютерної техніки, однак, суд не визнав це поважною причиною.
Погода, Новости, загрузка...