Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 03 грудня 15:51
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 сентября 2020, 13:17

Жителі Дідовицької сільської ради Новоград-Волинського району отримають понад 32 га земель для ведення особистого селянського господарства

У середу, 16 вересня, начальник Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Анатолій Карбовський зустрівся із сільським головою Дідовицької сільської ради Новоград-Волинського району Тамарою Мосійчук. Під час зустрічі очільник землевпорядної служби області вручив накази про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

«Сьогодні ми видали 24 накази жителям Дідовицької сільської ради. Далі за процедурою необхідно розробити документацію із землеустрою та подати її на затвердження», - зазначив Анатолій Карбовський.

Землі загальною площею 32,5 га розташовані за межами населених пунктів Дідовицької сільської ради та призначені для ведення особистого селянського господарства.

За словами Тамари Мосійчук, накази щодо відведення земельних ділянок отримали працівники соціальної сфери, які вже тривалий час користуються даними наділами: «У 2000 році ми надали працівникам соціальної сфери землю, вони нею весь цей час користувалися. Це жителі нашої сільської ради, села Дідовичі та Борисівка. Вони все життя проживали в селі та працювали на території нашої сільської ради. Ми неодноразово зверталися до Головного управління Держгеокадастру для оформлення цих земель і зараз задовольнили всі заяви наших жителів. Ми дуже вдячні».
Погода, Новости, загрузка...