Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 13 травня 08:16
Анонси
В епіцентрі
У Головному управлінні поліції Житомирщини стартували зустрічі керівництва з оперативниками та дільничними
У Головному управлінні поліції Житомирщини стартували зустрічі керівництва з оперативниками та дільничними
У Головному управлінні поліції Житомирщини стартували зустрічі керівництва з оперативниками та дільничнимиОлександр Федько: Безпека жителів Житомирщини є для нас пріоритетомПершими у Житомирській області будуть вакциновані понад 900 медиківШколярка з Чуднівщини стала Чемпіонкою України з легкої атлетики
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 сентября 2020, 12:06

Управління правового забезпечення відстояли 382 мільйони гривень на користь держави

Управління правового забезпечення Головного управління ДПС у Житомирській області інформує про те, що з початку 2020 року за їх участю було розглянуто 403 судові справи на суму понад 382,3 мільйонів гривень у судах різних інстанцій.

З них на користь територіальних органів ДПС у Житомирській області вирішено майже 220 справ, на суму 228,3 мільйонів гривень, що складає 54,6 відсотка від кількості та 59,7 відсотка від суми.

Загалом з початку року на розгляді у судах різних інстанцій, з урахуванням попередніх періодів, перебувало 1115 справ, які стосуються питань сплати податків платниками області. Загальна сума позовів – 1421,2 мільйона гривень.

Як повідомляють в управлінні, зазвичай спірні питання можна вирішити без залучення судових інстанцій, але якщо вже цього не уникнути, то податкові юристи ретельно готуються і збирають міцну доказову базу, аби мати сильні позиції у суді. Саме цей фактор є визначальним у позовній роботі юристів. Водночас зібрані податківцями докази зазвичай відкриті платникам для ознайомлення і вони завжди можуть оцінити, чи матиме справа судову перспективу. Адже головне – це захист економічних інтересів держави.
Погода, Новости, загрузка...