Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 30 листопада 12:24
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 сентября 2020, 12:47

Платники податку на прибуток підприємств області сплатили 510,7 млн грн до бюджетів усіх рівнів

В Головному управлінні ДПС у Житомирській області повідомляють, що за січень-серпень 2020 року до бюджетів усіх рівнів платники спрямували 510,7 млн грн. З них до Державного бюджету України платники податків області сплатили 447,9 млн. грн., до місцевого бюджету – 62,8 млн грн податку на прибуток підприємств.

У серпні 2020 року підприємства області сплатили до Державного бюджету 107,7 млн. грн., до місцевого бюджету – 12,1 млн грн податку на прибуток підприємств.

Головне управління ДПС у Житомирській області нагадує, що відповідно до ст.64 Бюджетного кодексу України 10 відсотків податку на прибуток підприємств приватного сектору є доходом обласного бюджету та спрямовується на розвиток та благоустрій області.

Наголошуємо, що своєчасна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту усіх громадян. Сплачені податки – це вчасно виплачені пенсії, соціальні виплати, заробітні плати, у тому числі медичним працівникам, які працюють в складних умовах боротьби з коронавірусною хворобою (COVID – 19).
Погода, Новости, загрузка...