Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 30 листопада 12:41
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 сентября 2020, 10:54

Аудитори провели ревізію Житомирської лабораторії Держслужби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області під час ревізії в Житомирській регіональній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за період з 01.06.2018 по 30.04.2020 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 495 тис. грн.

Аудитори встановили, що коштом загального фонду кошторису в лабораторії покрили видатки на оплату праці (виплати надбавок за складність та напруженість у роботі, грошові допомоги на відпустки, премії, перерахування єдиного соціального внеску) на загальну суму майже 400 тис. грн, які мали бути покриті коштами спеціального фонду.

Окрім того, лабораторія надавала платні послуги з досліджень продукції, вартість яких не сплатили замовники у повному обсязі.

Завдяки діям аудиторів виявлені порушення відшкодовано в повному обсязі.

За порушення бюджетного законодавства ініційовано застосування фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення фінансової дисципліни складено три протоколи за частиною першою статті 164-2 КУпАП.

Про результати ревізії повідомлено правоохоронні органи.
Погода, Новости, загрузка...