Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 24 листопада 20:15
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 сентября 2020, 08:56

Учасники бойових дій оформили у власність понад 10,5 тис. гектарів земель у Житомирській області

Від початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасники бойових дій завершили процедуру оформлення у власність 6 634 земельних ділянок у Житомирській області, які розташовані за межами населених пунктів. Проекти землеустрою затверджені на земельні ділянки загальною площею 10 575 га.
Переважну більшість ділянок військові використають для ведення особистого селянського господарства – 5 397 наділів загальною площею 10 445 га. Ще 1 237 ділянок площею 130 га призначені для індивідуального садівництва.

Загалом за цей період військовослужбовці подали до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області 19 231 заяву щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою і щодо затвердження проекту землеустрою та передачі у власність земельної ділянки. За результатами розгляду заяв бійцям надано 10 517 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 15 785 га.

Довідково:

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.
Погода, Новости, загрузка...