Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 21 жовтня 05:39
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

29 сентября 2020, 11:45

Упродовж 28 вересня до поліції надійшло два повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства

Обидва повідомлення відповідно зареєстровані та проводяться ретельні перевірки викладених відомостей.

До поліції звернувся голова обласного осередку однієї з партій та повідомив про поширення в інтернеті недостовірної інформації, що паплюжить кандидатів у депутати та політичні сили. Зокрема, заявник вказав, що один з користувачів віртуальної мережі, житель м. Баранівки, за допомогою графічного редактора наносив на офіційні інформаційні агітки кандидатів написи негативного змісту та у такому вигляді розповсюджував у фейсбуці.

Нині поліцейські встановлюють особу чоловіка для проведення необхідних процесуальних дій.

Голова однієї з ТВК Житомирського району повідомила до поліції про виявлення інформаційного бюлетеня кандидата у депутати без обов’язкових вихідних відомостей.

Відтак нині поліцейські встановлюють особу, відповідальну за друк агітаційних матеріалів. В її діях можуть вбачатись ознаки адміністративного правопорушення.

Загалом з початку виборчого процесу до поліції Житомирщини надійшло 8 повідомлень про можливі порушення. Триває розслідування 3 кримінальних проваджень та складено 1 адміністративний протокол за ч. 2 ст.212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП.
Погода, Новости, загрузка...