Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 30 листопада 12:29
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 октября 2020, 09:28

За втручання Коростенської місцевої прокуратури сільську раду зобов’язано забезпечити безпечне функціонування 16 дитячих ігрових комплексів

Житомирським окружним адміністративним судом задоволено позов Коростенської місцевої прокуратури та прийнято рішення про визнання протиправною бездіяльність Ушомирської сільської ради щодо не розроблення та не затвердження планів технічної інвентаризації та паспортизації 16 дитячих ігрових комплексів.
Установлено, що Ушомирською сільською радою Коростенського району минулого року придбано, введено в експлуатацію та поставлено на баланс 16 дитячих ігрових комплексів й елементів ігрових майданчиків.

Однак, як з’ясувалося, у порушення вимог чинного законодавства, сільською радою дотепер не було прийнято рішення щодо розроблення і затвердження планів технічної паспортизації та інвентаризації зазначених комплексів.

Зважаючи на цільове призначення таких об'єктів, невиконання сільською радою своїх обов'язків щодо благоустрою призводить до порушення правил безпечного користування дітьми ігровими майданчиками.

Вживши заходів представницького характеру, Коростенська місцева прокуратура захистила державні інтереси у сфері охорони дитинства.
Погода, Новости, загрузка...