Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 24 листопада 19:54
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 октября 2020, 15:40

Податковий борг скорочено на 38 мільйонів гривень

Сьогодні особисту зустріч з платниками податків провели начальник ГУ ДПС у Житомирській області Костянтин Гавриш, заступник начальника Ірина Свєтяш, начальник управління по роботі з податковим боргом Алла Бех.

Платникам податків сільськогогосподарської галузі, оптової торгівлі під час зустрічі роз’яснено основні принципи та процедури погашення податкового боргу.

Із присутніми учасниками зустрічі обговорено питання щодо джерел сплати грошових зобов’язань, погашення податкового боргу платників податків, податкової застави, продаж майна, що перебуває в податковій заставі, розстрочення грошових зобов’язань або податкового боргу платника податків.

Окрему увагу зосереджено на застосуванні процедури розстрочення, яка надає можливість платнику своєчасно виконувати свої зобов’язання перед державою та уникнути накопичення боргів, а шляхом проведення поступових розрахунків з бюджетом, платники отримують можливість вийти із скрутного фінансового становища та економічно активними.

Головне управління ДПС у Житомирській області проводить системну роботу щодо скорочення податкового боргу. Сума боргу станом на 01.09.2020 р. до Зведеного бюджету складала 848 617,4 тис. грн., станом на 01.10.2020 р. (за оперативними даними) становить 810 180,6 тис. грн.

В результаті вжитих заходів погашення заборгованості забезпечено скорочення податкового боргу у вересні 2020 року до Зведеного бюджету на 38 436,8 тис. грн.

Робота щодо погашення заборгованості продовжується.
Погода, Новости, загрузка...