Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 30 листопада 13:42
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 октября 2020, 10:33

Фахівці Держгеокадастру Житомирщини надали громадянам понад 250 тис. адміністративних послуг у сфері земельних відносин

За дев’ять місяців поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали громадянам 254 185 адміністративних послуг.

Переважна більшість з них надані на безоплатній основі – 225 989 (89%). За адмінпослуги, що потребують оплати, землевпорядники перерахували до бюджетів Житомирщини 3,1 млн грн.

Найбільш запитуваними серед безоплатних адмінпослуг залишаються послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (76 833) та державної реєстрації земельної ділянки (49 193).

З числа послуг, наданих на платній основі, найбільші надходження отримали за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 2,5 млн грн. Ще 309 тис. грн надійшло за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення.
Погода, Новости, загрузка...