Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 21 жовтня 05:36
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 октября 2020, 09:10

За дев’ять місяців платники області сплатили понад 321 мільйон гривень військового збору

За дев’ять місяців 2020 року платники податків Житомирської області перерахували до державного бюджету 321,0 млн. гривень військового збору, що перевищує минулорічні надходження на 13,1 млн грн. або на 4,3 відс.

У вересні від платників області надійшло 40,7 млн грн, а це на 4,5 млн грн., або на 12,4 відсотків більше ніж за вересень 2019 року.

Нагадуємо, що згідно з діючим законодавством, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Ставка військового збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

У Головному управлінні на постійному контролі знаходяться питання щодо правильності нарахування та своєчасності сплати військового збору до бюджету.
Погода, Новости, загрузка...