Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 21 жовтня 04:48
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 октября 2020, 10:04

Понад 2 млн грн отримали бюджети Житомирської області від продажу прав оренди землі

У січні-вересні поточного року Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області реалізувало на земельних торгах права оренди на 45 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа угідь становить 1069,9 га.

Стартова сукупна вартість ділянок становила 1,331 млн грн. В ході конкурентної боротьби між інвесторами розмір річної плати за всі земельні ділянки збільшився до 2,378 млн грн. Кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих рад Житомирщини.

Найдорожчою під час торгів стала земельна ділянка на території Дерганівської сільської ради Ружинського району площею 30,9 га, де стартова ціна піднялася з 8% до 168,87% від нормативної грошової оцінки та становила 285 тис. грн.
Погода, Новости, загрузка...