Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 05 серпня 20:44
Анонси
В епіцентрі
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих владУ Житомирі починають працювати інспектори з паркуванняУ Головному управлінні поліції Житомирщини стартували зустрічі керівництва з оперативниками та дільничнимиОлександр Федько: Безпека жителів Житомирщини є для нас пріоритетом
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 октября 2020, 10:04

Понад 2 млн грн отримали бюджети Житомирської області від продажу прав оренди землі

У січні-вересні поточного року Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області реалізувало на земельних торгах права оренди на 45 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа угідь становить 1069,9 га.

Стартова сукупна вартість ділянок становила 1,331 млн грн. В ході конкурентної боротьби між інвесторами розмір річної плати за всі земельні ділянки збільшився до 2,378 млн грн. Кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих рад Житомирщини.

Найдорожчою під час торгів стала земельна ділянка на території Дерганівської сільської ради Ружинського району площею 30,9 га, де стартова ціна піднялася з 8% до 168,87% від нормативної грошової оцінки та становила 285 тис. грн.
Погода, Новости, загрузка...