Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 21 жовтня 04:16
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 октября 2020, 15:34

З початку року до ГУ ДПС у Житомирській області надійшло 542 письмових звернень громадян

Загальні засади реалізації права громадян на звернення визначено Законом України «Про звернення громадян» від 02 жовтня 1996 року № 393/96 (далі – Закон).

З початку року до ГУ ДПС у Житомирській області (далі - ГУ ДПС) надійшло 542 письмових звернень громадян, з них: 535 заяв та 7 скарг.

Найчастіше у зверненнях громадяни порушували наступні питання: інформування про ухилення від сплати податків та проведення контрольно-перевірочної роботи, порядок нарахування, сплати податку на майно, особливості нарахування єдиного соціального внеску.

За вказаний період масові звернення до ГУ ДПС не надходили. Колективних звернень надійшло 13, дублетних 6, повторних 1, неодноразових 8.

На звернення громадян надано відповіді без порушень контрольних термінів та згідно чинного законодавства.
Погода, Новости, загрузка...